Na úvod

Displays and Data Acquisition Systems

Displeje TREMONDI GDU series představují poslední evoluci kompaktních TFT displejů pro motorsport. Se svou nově navrženou architekturou disponují schopnostmi rychlého bootování a rychlé odezvy komunikace. Displeje GDU se dodávají se základním sw a s PC sw nástroji pro snadnou konfiguraci.

Data loggery Magneti Marelli jsou dodávány včetně sw PC nástroje Axon (freeware). Tento sw nástroj umožňuje individuální konfiguraci každého jednotlivého kanálu přístupného v sw knihovně dodávané s data loggerem. 

Pro další technické detaily, cenové nabídky, dodací podmínky, aktuální skladové zásoby nebo doací lhůty nás kontaktujte pomocí našeho kontaktního formuláře.

GDU   GDU

GDU-170 je lehký kompaktní dashboard unit. GDU-170 disponuje 4,3" amorfním barevným TFT displejem (rozlišení 480 x 272 pixelů) se sw konfigurovatelnými stránkami a velmi rych odezvou od instrukce do zobrazení. GDU-170 je dodáván s konfiguračním SW nástrojem (Graphic Editor), který dává široké možnosti konfigurace zobrazovaných stránek. Může být použit jako součást komplexního řídícího nebo záznamového systému.

GDU-170 nabízí velmi dobrý poměr cena/výkon v provedení, ketré je možné označirt jako state-of -the-art engineering solution. Technologie GDU-170 je prověřena nejtěžšími oblastmi motorsportu.

 

GDU-172 je lehký kompaktní dashboard and input unit. GDU-172 disponuje 4,3" amorfním barevným TFT displejem (rozlišení 480 x 272 pixelů) se sw konfigurovatelnými stránkami a velmi rych odezvou od instrukce do zobrazení. Dále jsou k dispozici 2 analogové vstupy a 2 sw přepínatelné analogové / frekvenční vstupy. GDU-172 je dodáván s konfiguračním SW nástrojem (Graphic Editor), který dává široké možnosti konfigurace zobrazovaných stránek. Může být použit samostatně jako součást komplexního řídícího nebo záznamového systému.

GDU-172 nabízí velmi dobrý poměr cena/výkon v provedení, ketré je možné označirt jako state-of -the-art engineering solution. Technologie GDU-172 je prověřena nejtěžšími oblastmi motorsportu.

SDL  
HRDL

SDL je kompaktní jednotka data loggeru představující evoluci úspěšné řady data loggerů Magneti Marelli RDL. SDL je všestranný data logger určený pro závodní aplikace vyžadující vysoké rozlišení dat z velkého počtu kanálů. Může být používán samostatně nebo jako součást komplexnějšího zaznamového systému s jakoukoliv řídící jednotkou Magneti Marelli.

SDL může být dodán se záznamovou pamětí o kapacitě 32 MByte (64 MByte).

 

HRDL-1 je vysoce výkonná jednotka data loggeru. HRDL-1 je univerzální extrémně výkonná záznamová jednotka určená pro závodní aplikace vyžadující vysoké rozlišení dat z velkého počtu kanálů. Může být používán samostatně nebo jako součást komplexnějšího zaznamového systému s jakoukoliv řídící jednotkou Magneti Marelli.

HRDL může být dodán se záznamovou pamětí o kapacitě až 1 GByte.