Na úvod

Magneti Marelli control units

Řídící Jednotky Motoru Magneti Marelli jsou řídící jednotky pro motory i šasi závodních automobilů a motocyklů určené pro víceválcové motory (typicky od 4-válcových po 8-válcové, atmosférické i přeplňované, s přímým nebo nepřímým vstřikováním paliva), jsou dnes používány v mnoha aplikacích na závodních automobilech (rally, cestovní vozy, formule, značkové šampionáty, autokros atd.) a motocyklech (superbike, supersport, motokros atd.). 

Řídící jednotky Magneti Marelli  jsou dodávány s generic řídícím softwarem a konfiguračním sw nástrojem Vision (freeware verze). Každá generic řídící jednotka Magneti Marelli je konfigurovatelná pomocí sw nástroje Vision. Připojením k řídící jednotce po CANu nebo Ethernetu zobrazovat hodnoty a parametry zpracovávané řídící jednotkou a nastavovat parametry obsažené v mapě.

Všechny řídící jednotky Magneti Marelli mohou být vybaveny interním data loggerem. Data loggery Magneti Marelli jsou dodávány s konfiguračním sw PC nástrojem Axon (freeware). 

Pro další technické detaily, cenové nabídky, dodací podmínky, aktuální skladové zásoby nebo doací lhůty nás kontaktujte pomocí našeho kontaktního formuláře.

SRA-E  
SRG-340

SRA-E je řídící jednotka s 8 on/off výstupy pro vstřikovače a 6 induktivními nebo logickými výstupy pro zapalovací cívky přepínatelnými pomocí nastavení v mapě. S těmito vlastnostmi může řídít až 8-vácové MPI motory atmosférické nebo přeplňované.

SRA-EDL8 (16) je modifikace SRA-E s interním data loggerem 8 MByte (16 MByte).

 

SRG-340 je řídící jednotka se 4 on/off a 4 peak&hold výstupy pro vstřikovače a 4 výstupy pro logické zapalovací cívky. S těmito vlastnostmi je schopna řídit jakýkoliv 4-válcový PFI or GDI atmosférický nebo přeplňovaný motor. S rozšířenou škálou vstupů a se svým odlehčeným pouzdrem v motorsport stylu je vhodná pro vyšší kategorie závodních automobilů se 4-válcovými motory. SRG-340 je dodávána se 128 MByte interním data loggerem.

     

Zde je k dispozici kompletní katalog produktů Magneti Marelli Motorsport (25,6 MB).