Na úvod

Magneti Marelli fuel components

Magneti Marelli palivové komponenty se řadí k tradiční špičkové technice z produkce Magneti Marelli. Svým poměrem cena/výkon a vynikající spolehlivostí se řadí mezi nejlepší na trhu prověřené téměř ve všech kategoriích včetně nejvyšších úrovní mistrovství světa.

Pro další technické detaily, cenové nabídky, dodací podmínky, aktuální skladové zásoby nebo doací lhůty nás kontaktujte pomocí našeho kontaktního formuláře.

IWP  
IWPR

IWP vstřikovače jsou standardní sériové vstřikovače tříděné a testované tak, aby splňovaly náročnější požadavky motorsportu. Pro své malé rozměry, rychlost, vysokou přesnost, vysoký rozsah dynamických průtoků a optimalizované rozprášení paliva jsou velmi oblíbené mezi konstruktéry závodních motorů.

IWP vstřikovače mohou být dodávány v provedeních IWP043, IWP063, IWP069, IWP145, IWP162, IWP189.

 

IWPR vstřikovače byly vyvinuty z řady IWP a jsou odpovědí na stále se zvyšující požadavky motorsportu na levný a spolehlivý vstřikovač pro závodní systémy nižší a střední úrovně. Zohledňují vyšší požadavky na propracovanější tvary paprsků a vyšší hodnoty průtoků, proto jsou nabízeny v mnoha provedeních podle hodnoty průtoku a tvaru paprsku.

IWPR vstřikovače mohou být dodány v provedeních IWPR1, IWPR2, IWPR3, IWPR5, IWPR6.

RPM  
RDI

RPM je skupina ekonomických regulátoru konstantního tlaku paliva s koaxilálním uchycením vykazující vysokou rychlost a velmi dobrou přesnost regulace tlaku. Regulátor RPM může být umístěn na palivové liště nebo na výstupu z palivové nádrže.

RPM regulátory tlaku palivajsou dodávány v provedeních RPM40, RPM58, RPM72, RPM73, RPM74. Na vyžádání je možné dodat RPM v provedení použitelném pro metanol.

 

RDI vysokotlaké vstřikovače paliva pro přímý vstřik byly vyvinuty s cílem uspokojit poptávku po cenově dostupných vysokotlakých vstřikovačích pro vysokovýkonné přeplňované motoru s přímým vstřikem paliva s nominálním pracovním tlakem až 200 Bar. Díky své rychlosti mohou býr RDI používány i pro aplikace s vícefázovým vstřikováním.

RDI je dodáván v provedení s některým ze standardních paprsků a průtoků nebo může být přizpůsoben technickým požadavkům zákazníka.

   

Zde je k dispozici kompletní katalog produktů Magneti Marelli Motorsport (25,6 MB).