Na úvod

Power Control Systems

TREMONDI nabízí výkonové elektronické jednotky, které mohou být používány samostatně nebo mohou být snadno integrované do různých řídících systémů. Vedle funkce programovatelného power boxu umí předávat po CANu informace o aktuálním stavu a proudovém zatížení jednotlivých kanálů, které mohou být dále zpracovány v řídící jednotce nebo v data loggeru. Tímto způsobem mohou být monitorovány a zazanamenány v data loggeru všechny spotřebiče napájedné pomocí power managementu.

Kombinace hardwarové a softwarové ochrany proti přetížení, měřením okamžitých proudů, monitorováním přechodových a podproudových stavů a možností opětovného sepnutí "tlačítkem" kanálu odpojeného ochranou bez potřeby zastavit vozidlo a vyměnit pojistku i v případě odpojení náhodnými jevy, zvyšuje významně úroveň iteligence a spolehlivosti power managementu.

Pro další technické detaily, cenové nabídky, dodací podmínky, aktuální skladové zásoby nebo doací lhůty nás kontaktujte pomocí našeho kontaktního formuláře.

PDU12-42  
SWP

PDU12-42 je elektronický power box se 42 nezávisle ovládanými programovatelnými kanály. Kanály jsou navrženy pro tři proudové úrovně 7,5 A / 15 A / 22,5 A. Dva kanály jsou konstruovány tak, aby mohly ovládat dvourychlostní stěračový motor. Celkově je PDU12-42 schopen dodat trvale až 200 A.

PDU12-42 může být používán v kombinaci s řídící jednotkou nebo switch panelem Magneti Marelli. Spínací povely mohou být přijímány z analogových vstupů nebo po CANu od řídící jednotky nebo switch panelu Magneti Marelli. Na CAN posílá informace o stavu a diagnostice každého jednotlivého kanálu, aby mohly být případně zaznamenány data loggerem.

 

SP-WRC je inteligentní membránová klávesnice s podsvětlenými tlačítky a stavovými LED (R-G) s předkonfigurovanými funkcemi. SP-WRC nahrazuje používání konvenčních spínačů. Díky povelům převedným na CAN zprávu se významně zjednodušuje kabeláž potřebná k ovládání spotřebičů ve voze.

SP-WRC může být používán s PDU12-42 nebo s kteroukoliv řídící jednotkou Magneti Marelli.

PDU custom   Lithium packs

Zákaznická řešení power boxu PDU12-42 umožňují zákazníkům použít verze PDU přizpůsobené jejich požadavkům. Úpravy se týkají především hliníkového pouzdra a vstupních a výstupních rozhraní, Ty mohou být vyvedena vodiči a tudíž osazena jinými konektory, které mohou být sdíleny s dalšími elektrickými obvody nebo komponenty. Tyto verze PDU jsou obvykle součástí cenově efektivního integrovaného řešení power control systému.

 

Integrovaná řešení výkonové elektroniky v podobě elektronického power boxu integrovaného s ovládacími prvky používanými posádkou přináší úsporu hmotnosti i nákladů tím, že redukují počet spojů a délku vodičů v kabeláži mezi power boxem a ovládacími prvky. V případě použití membránové klávesnice, která navíc dramaticky redukuje objem kabeláže mezi ovládacími prvky posádky a power boxem, úroveň integrace dosahuje velmi dobrých výsledků. Vše se většinou odehrává v centrální konzole (vedle volantu), kde jsou ovladače pro posádku ve snadném dosahu.